Featured Products

آموزش بافت ست درسا

آموزش ست درسا

60,000 تومان

آموزش ست زیبای درسا یک ست بسیار بسیار عالی و پر طرفدار اکر میخواهید یک هنر زیبا ، پر فروش و راحت را یاد بگیرید پس این دوره عالی را از دست ندهید برای دیدن توضیحات بیشتر به پایین صفحه مراجعه کنید .

آموزش کامل دور گیری سنگ

آموزش دورگیری سنگ

195,000 تومان

آموزش دورگیری سنگ با راحت ترین و روان ترین آموزش ها با این دوره اکسسوری های خاص خود را داشه باشد و به کسب و کارتون رونق بدید برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه توضیحات مراجعه کنید

آموزش بافت ست کریستال

آموزش بافت ست کریستال

50,000 تومان

آموزش بافت ست زیبا و پر طرفدار کریستال این ست زیبا یکی از پر طرفدار ترین هاست که در داخل گردنبند آن میتوانید دعاهای مد نظر خودتون را قرار دهید. برای دریافت اطلاعات بیشتر به قسمت توضیحات مراجعه کنید .

حراج!

آموزش بافت دستبند های سه بعدی

پک کامل دستبندهای سه بعدی

60,000 تومان

پک کامل دستبند های دستساز سه بعدی یک دوره جذاب برای علاقه مندان به بافت دستبند که بعد از اتمام دوره میتوانید کسب و کار خانگی خود را راه اندازی کنید و مشتریان خاص خود را جذب کنید برای دریافت اطلاعات بیشتر به قسمت توضیحات مراجعه کنید .

آموزش کیف مرواریدی

آموزش کیف مرواریدی

75,000 تومان

آموزش کیف های زیبای مرواریدی را با ما بیاموزید .  کیف های مرواریدی یکی از ترند های سال 2020 میباشد که جدیدا بسیار پرطرفدار میباشد  برای دریافت اطلاعات بیشتر به قسمت توضیحات مراجعه کنید .   

منجوق بافی با دستگاه

منجوق بافی با دستگاه

85,000 تومان

منجوق بافی با دستگاه یکی از شیرین ترین و زیباترین کارهایی است که شما میتوانید انجام دهید هنری بسیار بسیار خوش ایند و لذت بخش که نتیجه ی بسیار بسیار فوق العاده ای دارد . برای ساخت زیورالات با منجوق بافی هم میتوانید آن را با دست و هم  روی دستگاه ببافید که هر کدام [...]

حراج!
80,000 تومان

اموزش کاور کردن و جاهردوزی تل های پر طرفدارد و ترند در این دوره مجازی 4 مدل تل به صورت کامل به شما آموزش داده خواهد شد تل فاخر ، تل گره ای ، تل حجیم و تل تل دو قلو برای دریافت اطلاعات بیشتر به قسمت توضیحات مراجعه کنید .  

140,000 تومان

آموزش جواهردوزی حشرات به صورت جامع . این دوره عالی برای علاقهمندان به ساخت انواع حشرات با تکنیک های مختلف میباشد که بعد از اتمام دوره طرح های مختلفی از حشرات را میتوانید جواهردوزی کنید  . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دوره در قسمت زیر توضیحات را مطالعه نمایید .

Browse

Latest News

Unable to communicate with Instagram.